Naudojimosi taisyklės

1. Bendrosios nuostatos 

Šios svetainės ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT taisyklės (toliau – Taisyklės) reglamentuoja naudojimąsi ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT , atsakomybę bei svetainės kūrėjų atsakomybę.
Šios taisyklės taikomos visiems interneto svetainės lankytojams, norintiems naudotis svetainės ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT paslaugomis.

Tinklalapio informacija ir priemonės pateikiamos TIK informacinio, pramoginio pobūdžio.


2. Atsakomybės ribojimas

ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT  visiškai ir jokiais būdais neatsako už trečiųjų asmenų pateiktų tinklalapių turinį, veiką ar už vartotojų (lankytojų) diskusijų ir komentarų turinį bei su tuo susijusias pasekmes. ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT  turi visišką teisę keisti tinklalapio turinį, neįspėjant lankytojų. Tinklalapyje draudžiama skelbti šmeižiančią, įžeidžiančią žmogų, žeminančią jo garbę ir orumą, kurstomą tautinę, rasinę, religinę, socialinę bei lyčių neapykantą, platinamą, propaguojamą ar reklamuojamą pornografiją ir kitą Lietuvos Respublikos įstatymams prieštaraujančią medžiagą. Tokią informaciją ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT  skleidę asmenys (lankytojai) atsako pagal LR įstatymus. Todėl tinklalapio lankytojų asmeninių duomenų tvarkytojas (ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT) įstatymų nustatytais atvejais gali paviešinti (atskleisti) teisėsaugos institucijoms visus turimus lankytojų asmens duomenis apie pažeidėjus jei tokie turimi.

3. Autorinės teisės

ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT logotipas, domeno vardas, interneto svetainės ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT  dizainas, tekstinė svetainės informacija ir jos programinė įranga nuosavybės teise priklauso I.Į. „Infoma“.

Visi ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT flash žaidimai pateikiami išskirtinai tik informaciniais – pramoginiais tikslais ir visos autorinės teisės į juos priklauso žaidimų kūrėjams.

ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT  esančią tekstinę informaciją, kuri yra saugoma pagal LR autorių ir gretutinių teisių įstatymą, kopijuoti, spausdinti ar kitaip atgaminti bei platinti be raštiško tinklalapio savininko sutikimo griežtai draudžiama.

4. Privatumo politika - asmens duomenų apsauga

ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT nerenka ir nesaugo jokių asmeninių duomenų.
ZAIDIMAI-NEMOKAMI.LT rodo trečiosios šalies reklamos bendrovių skelbimus, kai Jūs lankotės mūsų interneto svetainėje. Šios įmonės gali naudoti informaciją (išskyrus vardą, adresą, elektroninio pašto adresą arba telefono numerį) apie jūsų vizitus į šį ir kitus tinklalapius, kad būtų galima pateikti reklamas apie prekes ir paslaugas, kurios jus domina. Jeigu norėtumėte gauti daugiau informacijos apie šią praktiką spauskite čia.

Ekstra nuorodos

Dienos juokeliai

 • Skrenda girta varna po baliaus:
  - Kukū kukū, tfu, bl.., kar kar...
 • Gyvenimas žmogui duodamas vieną kartą. Ir dažniausiai netyčia...
 • Studentas valgykloje:
  - Atsiprašau, panele, paduokite žlėgtainį.
  - Su malonumu.
  - Galima ir be malonumo, tik būtinai su bulvėmis ir kuo daugiau svogūnų.

Žaidimai

Populiariausi nemokami žaidimai

LinijosŽaidimai Linijos

Ar pamenate senus gerus žaidimus? Pvz. žaidimai Linijos. Čia žaidimo Linijos 3D klonas. Sustatykite į linijas bent penkias...

romeniska delioneRomėniška dėlionė

Šioje Romėniškoje dėlionėje sudėliok paveiksliukus taip, kad linijos susidarytų iš 3 vienodų figūrėlių spalvų....

drabuziu parduotuvejeDrabužių parduotuvėje

Žaidimai mergaitėms, žaidimas drabužių parduotuvėje - pardavėja.
Atvėrėte gražią madingų drabužių parduotuvėlę...

barbes gyvunu klinikaBarbės gyvūnų klinika

Barbės žaidimai mergaitėms, žaidimas - Barbės gyvūnų klinika. Padėkite Barbei...

Kempiniukas PlaciakelnisKempiniukas Plačiakelnis ir Elviai Presliai

Teks pabuvoti Kempiniuko Plačiakelnio kailyje. Čia jį persekioja Elviai Presliai. Pūsk į juos burbulus, o kai jie atsiras...

kempiniukasKempiniukas Plačiakelnis

Kempiniukas Plačiakelnis - nuotaikingas, nemokamas žaidimas vaikams, Kempiniuko žaidimai. Kempiniukas Plačiakelnis nori...

kempiniuko placiakelnio bombosKempiniuko Plačiakelnio bombos

Būdami Kempiniuku Plačiakelniu, Sende, Kalmaru ar Patriku turite bėgioti ir dėti žalias bombas, kad bomboms susprogus...